Objednat oběd lze pouze na následující den. Objednávky otvíráme ráno kolem osmé hodiny a objednávat můžete do 8 ráno. Pro opozdilce nabízíme zapečené tortilly a polévku, které můžete objednávat dokud je nabídka zveřejněná. 

V nabídce máme vždy jednu polévku a jedno hlavní jídlo a jednu zapečenou tortillu. Polévku a hlavní jídlo si můžete objednat ve dvou velikostech porcí - velká a malá. Gramáž dané porce a alergeny, které jídlo obsahuje, jsou vždy uvedeny u jednotlivých jídel.

V objednávce si prosím zvolte, jestli chcete oběd dovézt ve vlastním obalu bez příplatku nebo v jednorázovém. Vlastní obaly nám předáte označené při předchozím doručení a nebo donesete předem do bistra. Pokud vlastní obal nemáte, nechcete používat nebo jednorázově potřebujete větší množství, můžete využít naše jednorázové rozložitelné obaly za příplatek 15Kč.  

Platba za oběd je možná kartou při objednání a nebo v hotovosti či stravenkami při doručení. Stravenkové karty nepřijímáme. Na stravenky nevracíme. Při doručení není možná platba kartou. 

Je nám jasné, že se může stát, že oběd nemůžete převzít. Pokud nám to dáte vědět do devíti hodin, nic se neděje a Vaši objednávku stornujeme. Pokud je objednávka zaplacená předem, zůstane Vám zaplacená částka u nás na jinou objednávku. Jestli to do devíti nestihnete, ještě si můžete do desíti nechat změnit místo doručení Vašeho oběda. Stornování a změny prosím provádějte výlučně na telefonu 602116626. 

Doručení objednávek probíhá od 10:30 do 12:00 a je závislé na aktuální trase. Přesnější čas lze dohodnout individuálně pro větší objednávky. Při rozvozu nám můžete předat obal na další den. Doručující Vám zavolá pár minut předem na Vaše kontaktní číslo, aby předání proběhlo hladce.

Větší objednávky umíme také - pokud chcete dovézt naše obědy k Vám do firmy nebo na jednorázovou akci, dejte nám vědět na telefon 602116626. Dohodneme se na detailech a způsobu vyúčtování.

A kam rozvážíme? Po celé Jihlavě a dále na Horní Kosov, Hosov, Pávov, Antonínův Důl, Střítež, Hruškové Dvory. Ostatní lokality dle dohody - zavolejte!